Knihy - Alexandra K. Veliká

Alexandra K. Veliká

Autorka


MENU

Knihy

MATKY NA PALICI

Koupit knihu ZDE    

Novela plná cynismu, humoru a témat pro každou všední i nevšední matku. 

Humoristický příběh tří zcela rozdílných matek, donucených školkou ke spolupráci, vyústí nejen do řady konfliktů, ale i do zcela překvapivého finále!

Co se stane, když osud svede dohromady tři rozdílné matky? Femininstka, pečlivka a blogerka si budou muset poradit, jak spolu vycházet, aby napravily to, co ve školce způsobily za chaos! Povede se jim to? Jde v celé situaci o něco víc nebo jsou tyhle matky jen na palici?  

Četli jste? Poprosím o recenzi v databázi knih: 

https://www.databazeknih.cz/knihy/matky-na-palici-446027  Děkuji!

______________________________

STRIPTÉRKY VELKÉHO JABLKA 

Koupit knihu ZDE     Koupit e-knihu ZDE

Provokativní příběh plný erotického napětí odhalí víc než jen nahá těla.

Ashley Cooperová touží po lepším životě, a tak i s malou dcerkou odlétá do New Yorku. Stejně jako její tři kamarádky se chystá pracovat jako striptérka. Doufá, že kromě peněz a rozptýlení najde novou lásku a třeba vypátrá i svého biologického otce. Naplní Amerika její sny a očekávání? Povede se jí zapomenout na nevěrného partnera a začít znovu? A jak jsou na tom její kamarádky? Čtveřice žhavých striptérek vás nechá nahlédnout do zákulisí svého povolání i spletitých milostných vztahů. Užijte si novodobý Sex ve městě s pořádnou dávkou napětí a vzrušující erotiky.

Četli jste? Poprosím o recenzi v databázi knih: 

https://www.databazeknih.cz/knihy/stripterky-velkeho-jablka-427342  Děkuji!

Další knihy jsou v procesu 🙂 Na mém blogu můžete ochutnat několik přéběhů a můj styl psaní. Krásné čtení. 🙂 http://alexandravelika.cz/blog/Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.