Stag párty - 30 názorů pražských striptérek na zákazníky z Anglie - Alexandra K. Veliká

Alexandra K. Veliká

Autorka


MENU

Stag párty – 30 názorů pražských striptérek na zákazníky z Anglie

1) Fráze, že jsou gentlemani už je dávno pryč. V 80 % jsou stejní – Čím hůř se budu chovat, tím jsem lepší. 

2) Patří k mým nejlepším zákazníkům. Umí se bavit. Mladá generace je neslušná a arogantní. Jsou nevychovaný prasata. Starší generace je Top.  Platí a umí se chovat k holkám. Dokážou finančně ocenit čas, když se jim slečna líbí. 

3) Jsou arogantní a nepřizpůsobiví vůči jazyku. Skot nebo Ir se alespoň přizpůsobí v angličtině. Hrozně je nemám ráda. Neumí být gentlemani. Chodí 3 dny v jednom triku. 

4) Čuňata, která se neumí chovat k ženám. V poslední době skrblíci. 

5) Mají posrané trenky, malé pinďoury, mluví sprostě s holkami a jen dělají bordel po Praze. 

6) Mám je ráda. Nedávají mi moc otázek a rovnou mi dávají peníze. Chápou, že je to pro nás práce. Tedy až na ty moc ožralý. 

7) Málokterý národ cestuje v tak velkých skupinách. Mám na ně neutrální názor. Když se chovají jako blbci, tak se s nimi nebavím. A když jsou slušní, tak jim věnuji svůj čas. 

8) Dobře je v Anglii vychovali. Jsou to pořádní chlapi oproti Čechům, kteří se chovají jako ženský. Angličani nejsou držgrešle. 

9) Mám je nejradši. Jsou upřímní a přátelští. Je s nimi sranda. Jednoho mám doma a neměnila bych. 

10) Jsou to lidi, co mají peníze. Mám ráda jejich smysl pro humor. Mají krásnou zemi až na ty černochy, co se tam natahali. Z jejich politické situace radost nemám. 

11) Nejvíc gentlemani. Když se rozjedou, tak už platí. Jedni z nejslušnějších zákazníků. Korektní, hlavně ze začátku, než zjistí, co si mohou a nemohou dovolit. 

12) Jsou to extrémisti. Mám s nimi nejhezčí i nejhorší zážitky. Buď nemají respekt a brzdu nebo jsou úplně super. Umějí se bavit. Ale neví kdy přestat. Ze začátku jsou nic moc, když jim alkohol začne stoupat do hlavy, tak se baví. Musí přestat včas pít, jinak jsou katastrofální. Z extrému do extrému. Mám je ráda, taky jsem taková extrémistka.

13) Jsou z nás hotový jako 18 letý cucáci. Nejspíš proto, že angličanky jsou ošklivý a neumí se upravit a hezky obléci. Zoufale by potřebovaly pomoci. Angličanům rozumím hůř než Američanům, takže s nimi mám dobré zkušenosti. Občas lepší jim nerozumět. 

14) Strašný debilové. Mají divně vtipný poznámky. Moc je nechápu. Chlastají a baví se až moc. Nemám o nich dobré mínění. 

15) Mimo Anglii se umí víc bavit, tedy alespoň v ČR. Prahu vnímají jako párty, stag shows, chlast a ženské. Málokdo jede navštívit kamarádky. V Londýně jsou muži víc uzavření, v malých městech ani ne. Jsou suchaři, protože žijí v království. Chudý člověk se baví všude, oni ne. Oni ne, doma jsou snobci, kteří se nedokáží odvázat.

16) Nebavím se s nimi, ani se jím nelíbím. Obtěžuje mě s nimi komunikovat. 

17) Mám je ráda. Občas jsou prasata, ale dá se s nimi pracovat. 

18) Hrozný, nemám je ráda. Jsou uřvaný a nevychovaný. 

19) Předvádí se před kamarády. Je to jako soutěž, který z nich získá cenu největšího blbce. 

20) Většinou mají malý pindíky. Né že bych je zkoumala osobně, ale když je vidíme na podiu na stag show, tak je to ostuda. Většinou platí jako skupina než jako jedinci. Dají se jednoduše zpracovat. 

21) Mám je ráda, protože jsou jednoduchý. Abych je sbalila, tak pomáhá vydávat zvuky, místo mluvení, a taky mávání rukama. Většinou mají peníze v botech. 

22) Mají vítr z žen, bojí se jich, tak se chovají slušně. To se mi líbí. Tady jsou víc jako prasata, doma v Anglii jsou slušný, tam je miluju. 

23) Jsou to vesničani a burani. Neumí se chovat k holkám. Když se ožerou, tak platí dobře. 

24) Mě se nelíbí nikdo. 

25) Jsou to buzeranti. Myslí si, že se z nich posereme.

26) Pokrčení rameny. 

27) Škrti. Nedávají dýška, jsou uřvaný a když se ožerou, tak jim není rozumnět. 

28) Miluju je. Gentlemani. Mám na ně štěstí. 

29) Vyhýbám se jim. Ale když si pro mě někdo přijde, tak jsem milá. 

30) Ožralové, ale jsou zábavní.

 

  

 

Je tu i jiná národnost, která chce slyšet názor? 🙂

Napište mi do zpráv na www.facebook.com/iamalexandravelika

PS: Děkuji holkám za spolupráci :-)))) 

 

 Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.