Kapitola 3 - Alexandra K. Veliká

Alexandra K. Veliká

Autorka


MENU

Kapitola 3

Tentokrát nesedím na obrubníku, ale v autě z autopůjčovny. Jsem přesvědčená, že všechno to sledování a získávání objektů byl jen trénink na Marka. Nyní mám zkušenosti, vím, co nepodcenit a čeho se vyvarovat, jak sledovat a jak vše perfektně zorganizovat. Nenazývám se odborníkem, vždy se najde detail, který mi ukazuje prostor pro pochybení. Stejně jako když jsem si nevzala dečku pod zadek. Ale co, je to jen detail. Ale právě, že i na těch nejbizarnějších detailech záleží. Všechno si píšu. Kdybych Markovi ukázala svou růžovou knihu sám by byl překvapený, jak dobrý mám přehled. Jistě znám jeho rozvrh líp než on sám. Vyplatí se mít kamaráda hackera alias Johny, co ví vše. Dokázal mi během jednoho dne stáhnout seznam Markových směn ve fabrice. Vím přesnou polohu, jen když je přihlášený k wifině, ale aspoň něco. Znám pracovní rozvrh všech jeho členů rodiny a nejbližších přátel a samozřejmě mám přehled o tom, co dělá ta jeho kotva na noze. Má tak nudnej život a harmonogram, že jsem od Johnyho dostala slevu. Samozřejmě jsem nechala prozkoumat i vedlejší aktivity a zájmy a to všech. Na detailech přeci záleží. A v tom je to kouzlo. Našla jsem ideální skulinku. Johny zjistil, že modelingová agentura, kde je Marek zaregistrovaný nedělá vůbec nic. Což mi vlastně hraje do karet. Svedu naše cesty dohromady a to způsobem, aby neměl podezření, že za to můžu já. A v tom je krásný bod číslo tři. Modelingová agentura dostane zakázku od firmy na spodní prádlo a ano budeme požadovat Marka a bude muset spolupracovat s krásnou modelkou, ano se mnou. Bude to naplánované přesně o jeho volnu. Sbohem výlete s kotvou. 

Peníze ti budou přednější. Stejně jako touha po kariérním růstu a pozornosti. Taky potřebuješ pozornost. A bude ti to přednější než trávit volno s ní. A budu tam já. Tvoje láska. No nebude to osudové setkání? Budeme polonazí a budeme fotit prádlo. Spolu. To bude romantika. A ta firma to vylepí na výlohu svého obchodu. Už jsem to zařídila. Domluvila. Zaplatila. Mám nad tebou moc. Ještě že mám náboje. Peníze jsou náboje a kdo jich má víc, tak si hold může hrát. A já si hraju. S tebou. S tvým životem. Protože jsi můj. Ukázal jsi mi lásku, a já ti to oplatím.

Sedím v autě a čekám až vylezeš z bytu, kde bydlí ta tvoje cácora. Nebudeš tam dlouho, půjdeš do fitka a pak do práce. A já jsem s tebou. Na každém tvém kroku. Dneska ti zavolají z agentury a ty se rozhodneš přijmout modelingovou zakázku. Přijmeš osud být se mnou. 

Ještě mi chybí jedna věc, potřebuju mít přístup k tobě do mobilu. Musím znát všechny tvé konverzace ať mohu lépe využít situace v náš prospěch. A neboj se. Je to na cestě. Můj Johny ti hekne všechno, co v tom malém přístroji máš. Není to narušování soukromý, je to jen nitka, která nás bude více spojovat. Protože ty a já jsme jedno. Propojil jsi nás od prvního pohledu, od doby kdy ses rozhodl, že mě ve svém životě potřebuješ. 

Nasedáš do auta a usmíváš se. Doufám, že tě dneska omrdala dobře. Ale stejně oba víme, že lepší než se mnou to být nemůže. Jedu za tebou. Sleduju si tě. Zastavuješ na benzínce a já se držím, abych nevystoupila z auta a náhodně tě nepotkala, protože naše setkání od doby, cos mě poslal do hajzlu musí být vyjímečný a to taky bude. Tohle nutkání potlačuju, i když jsi ve fitku. Nejradši bych tam vtrhla a nenápadně do tebe vrazila, abych se polila otevřeným pitím. Ty by ses omlouval a snažil se mi usušit mokré tričko, ale to není setkání, kterým chci začít. Jak jsem řekla, naše setkání bude osudový. A ty to přijmeš jako náš osud.Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.