Knihy - Alexandra K. Veliká

Alexandra K. Veliká

Autorka


MENU

Knihy

SNÍLCI VELKÉHO JABLKA

Koupit knihu ZDE    Koupit e-knihu ZDE

Pokračování provokativní romanticko-erotické knihy Striptérky Velkého jablka přináší nové výzvy, žhavé vztahy, ale i silné napětí a osudové zvraty…

Ashley Cooperová poznává svět svého otce, který jí představuje život úspěšných na Upper West Side. Musí se však vypořádat nejen se společenskými očekáváními místní smetánky, ale i s ambiciózní sestrou, která má prsty skoro ve všem, a otcovou partnerkou, která má své vlastní jasné cíle. Ashley i její kamarádky postupně opouštějí práci striptérek a začínají si plnit své sny. Což by bylo naprosto v pořádku, kdyby měla Ashley srovnané milenecké a rodinné poměry. Jenže když se do jejího života vrací James, přichází nejen dilemata mezi tím, co bylo, a tím, co by mělo být, ale také čím dál větší komplikace, které mohou nejen zničit její sestru, ale přivést do velkého nebezpečí i samu Ashley. A krom toho jsou tu také ty věčné touhy… Jeho… I její…

RECENZE KNIHY na ČTEME ČESKÉ AUTORY:

http://www.ctemeceskeautory.cz/2021/05/recenze-snilci-velkeho-jablka-a-k-velika.html

Četli jste? Prosím o recenzi v databázi knih:

www.databazeknih.cz/knihy/stripterky-velkeho-jablka-snilci-velkeho-jablka-471763 Děkuji!

______________________________

MATKY NA PALICI

Koupit knihu ZDE    

Novela plná cynismu, humoru a témat pro každou všední i nevšední matku. 

Humoristický příběh tří zcela rozdílných matek, donucených školkou ke spolupráci, vyústí nejen do řady konfliktů, ale i do zcela překvapivého finále!

Co se stane, když osud svede dohromady tři rozdílné matky? Femininstka, pečlivka a blogerka si budou muset poradit, jak spolu vycházet, aby napravily to, co ve školce způsobily za chaos! Povede se jim to? Jde v celé situaci o něco víc nebo jsou tyhle matky jen na palici?  

RECENZE KNIHY na ČTEME ČESKÉ AUTORY:

http://www.ctemeceskeautory.cz/2021/03/recenze-matky-na-palici-alexandra-k-velika.html

Četli jste? Prosím o recenzi v databázi knih: 

www.databazeknih.cz/knihy/matky-na-palici-446027  Děkuji!

______________________________

STRIPTÉRKY VELKÉHO JABLKA 

Koupit knihu ZDE     Koupit e-knihu ZDE

Provokativní příběh plný erotického napětí odhalí víc než jen nahá těla.

Ashley Cooperová touží po lepším životě, a tak i s malou dcerkou odlétá do New Yorku. Stejně jako její tři kamarádky se chystá pracovat jako striptérka. Doufá, že kromě peněz a rozptýlení najde novou lásku a třeba vypátrá i svého biologického otce. Naplní Amerika její sny a očekávání? Povede se jí zapomenout na nevěrného partnera a začít znovu? A jak jsou na tom její kamarádky? Čtveřice žhavých striptérek vás nechá nahlédnout do zákulisí svého povolání i spletitých milostných vztahů. Užijte si novodobý Sex ve městě s pořádnou dávkou napětí a vzrušující erotiky.

RECENZE KNIHY na ČTEME ČESKÉ AUTORY:

http://www.ctemeceskeautory.cz/2021/03/recenze-stripterky-velkeho-jablka-a-k-velika.html

Četli jste? Prosím o recenzi v databázi knih:

www.databazeknih.cz/knihy/stripterky-velkeho-jablka-427342 Děkuji!

Další knihy jsou v procesu 🙂 Na mém blogu můžete ochutnat několik přéběhů a můj styl psaní. Krásné čtení. 🙂 http://alexandravelika.cz/blog/Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.