Kapitola 4 - Alexandra K. Veliká

Alexandra K. Veliká

Autorka


MENU

Kapitola 4

Mám schůzku v zapadlém baru se svým otcem. To by psycholožka koukala. Prý, že mám problémy kvůli otcovské lásce. Ani hovno. Před všemi tajíme, že se stýkáme. Chrání to naše obchodování i naši bezpečnost. Já na oko působím jako nevinná holka, která občas vypomáhá za barem. A je to tak fajn. Nikoho by nenapadlo, že mám pod prdelí tolik peněz, kolik bych v baru nevydělala ani za celý svůj život. A proto mě to tak baví. 

Kývneme na pozdrav. Já mu předávám obálku s informacemi a on mně obálku s penězi. Clean business. Nepotrpíme si ani na tlachací kecy. A tak naše schůzka končí. On odchází a já si objednávám dvojtého jégra s ledem a sedám si ke stolu do odlehlého kouta. 

V růžové knize hledím na bod číslo tři a těším se až ho zítra odškrtnu. Bude to náš velkolepý den. Projíždím si celý soupis třetího bodu. Všichni jsou najmutí – moje oblíbená vizážistka, která to bere jako klasickou práci, – fotograf, který dostal předlohu fotek, aby věděl do jakých poloh nás bude navádět, – Alena, jakožto markeťačka firmy na spodní prádlo, to tam bude korigovat a komunikovat s modelingovou agenturou, která tě zastupuje. Ta jediná ví, o co mi jde a bude mi pomáhat, aby se nic neposralo. Mě žádná agentura nezastupuje. Přišlo mi zbytečný do toho tahat další lidi. Takže kdybys měl pochyby o celé události, jak je možné, že jsem se tam objevila zrovna já, Alena ti řekne, že se známe dlouho, a že si mě na to vybrala, protože se na to hodím a z jejího okolí jsem jako jediná mohla takhle na rychlo. Utvrdí tě to, že je to náhoda. A my náhody přeci milujeme. Sexy spodní prádlo, balené čokoládové bonbony i šampaňské jsem koupila a předala to markeťačce. Všechno je nachystané. Zítra jsi můj a já tvoje. Budeme to zase my. 

Za nedlouho ležím v posteli. Čichám ke tvému tričku. Mazlím se s ním. Nejsi to ty, ale je to uchovaný pach tvého chtíče ke mně. Nosil jsi ho dva dny, aby tebou nasáklo. Měl jsi v hlavě jenom mě. Toužil jsi jenom po mně. Chtěl jsi mi vlézt do hlavy i do těla a daroval mi tenhle suvenýr. Suvenýr, který fetuju v malých dávkách. Nechci, aby ta vůně vyprchala nebo aby si na ni můj nos vytvrořil zvyk. Tvá přirozená vůně je jen jedna ze závislostí, co mi chybí. Potřebuju tvé rty, které když mě líbají, tak se propadám do euforie slasti. Potřebuju tvé jemné i drsné doteky, kterými si mě ochučuješ. Potřebuju, abys mě omrdal do zadku, abych se cítila jen ve tvé moci. Potřebuju, abys mi to pak udělal i ze předu, abych věděla, že mě miluješ, že jsi má odměna, že jsi mé všechno. Představuju si tě. Chci jít s tebou do parku, vzít si šaty bez kalhotek a obkročmo si na tebe na lavičce nasednout. Chci jít s tebou do kina, kde si v přítmí filmu kleknu a ukážu ti, co moje pusa umí. Chci s tebou odletět, abych ti ukázala mojí lásku i ve vzduchu a až budeme na odlehlém místě, už mi neutečeš. Půjdem spolu do nebe.Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.